Jorg De Paepe
Supply chain Manager

E-mail: jorg@biodyvino.be
Tel: 0498 14 11 53

Erwin Custers
Operational manager

E-mail: erwin@biodyvino.be
Tel: 03 877 32 06

Sam Beck
Sales Brussels & Wallonia

E-mail: sam@biodyvino.be
Tel: 0474 86 36 85

Danny Driessens
Logistics

E-mail: danny@biodyvino.be
Tel: 0468 121 713

David Barbé
Sales & Product Manager

E-mail: david@biodyvino.be
Tel: 0486 11 09 85

Annick Janssens
Accounting

E-mail: annick@biodyvino.be
Tel: 0486 496038

Jurgen Markey
Sales Flanders

E-mail: jurgen@biodyvino.be
Tel: 0472 67 30 19

Patrick Versteeg
Logistics

E-mail: order@biodyvino.be
Tel: 03 877 32 06

bg_image

Vincent De Coninck
Strategy

E-mail: vincent@biodyvino.be
Tel: 0478 62 15 82

Ka Yan Man
Inside sales

E-mail: kayan@biodyvino.be
Tel: 03 877 32 06

Thu Dang Kim
Biodyvino Ambassador

E-mail: thu@biodyvino.be
Tel: 0478 43 43 42

 

Biodyvino: de referentie voor biologische, biodynamische en natuurwijn.

Biodyvino is de pionier van import en verkoop van biologische, biodynamische en natuurwijn in België. We brengen consumenten op een positieve manier in contact met gezonde en milieuvriendelijke wijnen. Om dit doel te bereiken kiezen we uitsluitend voor gecertificeerde wijnen.

Biodyvino is de brug tussen de wijnbouwer en de consument. Wij zijn een betrouwbare partner die inzet op duurzame en kwaliteitsvolle relaties.

 

Biodyvino team

 

Biodyvino is geen nieuwkomer die inspeelt op een nieuwe hype. Wij werken echter met een jarenlange expertise in onze sector. Al meer dan 25 jaar zijn bio, biodynamische, en natuurwijnen ons vak. De naam Biodyvino is ontstaan in 2013 door de fusie van Biotiek en Vino Mundo.

Biotiek werd opgericht in 1993 door de familie De Paepe en begon aanvankelijk als een hobby. Biotiek was de eerste wijnimporteur in België die werkte met een bio certificaat. De passie voor biologische en biodynamische wijnen van Antoon de Paepe, ondersteund door de inzet van zijn zoon Jörg en echtgenote Liliane, zorgde ervoor dat Biotiek de referentiespeler werd binnen de sector.

Vino Mundo is ontstaan in 2005. Sommelier Vincent De Coninck en David Barbé (WSET Diploma) hebben Vino Mundo uitgebouwd tot een dynamische en erkende wijnverdeler. Dankzij hun expertise in de wijnsector, professionele ervaring in verkoop en marketing, en hun totale focus op ecologische wijnbouw werden er ook mooie successen geboekt. 

 

Onze keuze voor mens- en milieuvriendelijke wijnen is een kwestie van overtuiging. Wij willen bovendien ook het verschil maken door op een professionele manier te excelleren in onze sector.

Onze visie: Biodyvino wil betaalbare en mooie kwaliteitswijnen bieden voor een brede doelgroep in België. Kwaliteit heeft echter een prijs! Biologische wijnen aan 3 euro zal je daarom niet vinden in ons assortiment.

Toch zorgen wij voor een ruim aanbod van meer dan 300 kwaliteitswijnen aan betaalbare prijzen: 70% van ons gamma ligt in de prijsklasse 5€ tot 15€.

Ons aanbod varieert van wijnen voor dagelijks gebruik tot wijnen van topkwaliteit voor bijzondere gelegenheden.

Onze kernwaarden :

  • Passion : gedreven door passie
  • Respect : respect voor onze leveranciers , onze klanten, onze medewerkers, onze partners, onze planeet,…
  • Innovation : innovatie om steeds het verschil te kunnen maken
  • Professional : onze ambitie is om de beste te zijn in ons vak!
  • People : mensen maken het verschil
  • Planet : we bouwen aan een betere wereld
  • Pleasure : genieten en plezier beleven is belangrijk

 Cloud_values biodyvino